Kniha návštěv

Datum: 17.07.2018

Vložil: Kouřimák

Titulek: Noví občané Kouřimi?

Zdá se mi to, nebo je v Kouřimi pár novych lidí tmavšího vzhledu? Odkud se tady berou? Co je sem táhne?

Odpovědět

—————

Datum: 08.07.2018

Vložil: ok

Titulek: psi

Dnes večer na mě poslal čokla debil luňačel už několikrat
Pes i debil bez košiku a bez voditka jak se branit
Zbrojak i kolta mam
Skupinu. B
Žadam. Město
Policii
Pes ma mit košik a na voditku

Odpovědět

—————

Datum: 08.07.2018

Vložil: kouřimák

Titulek: Re: či jsou byty kouřimské??

Jak je možný že ml.Královský bydlí v 594 v zelený bytovce?????To je nehoráznost,to nemá obdoby.No jo jeho maminka zástěrkou zuzi.Budeme chtít vidět pořadník atd .kontrola nemine.A snad tam bydlí v podnájmu a to v městským bytě.U zuzi jde všechno ale omyl.

Odpovědět

—————

Datum: 09.07.2018

Vložil: :-)

Titulek: Re: Re: či jsou byty kouřimské??

Dejte vědět jak jste dopadl s kontrolou ??? Vaše nejasno v příspěvku je velké a věřím, že v příštím příspěvku už budete znát fakta a podělíte se.
Do té doby, Vám přeji krásné letní radovánky.

Odpovědět

—————

Datum: 11.07.2018

Vložil: ok

Titulek: Re: Re: Re: či jsou byty kouřimské??

Starostky
koho jineho

Odpovědět

—————

Datum: 09.07.2018

Vložil: Taky kouřimák

Titulek: Re: Re: či jsou byty kouřimské??

Co, nebo kdo Vám vadí víc ? Zastěrka jak jste pani nazval, nebo to, že žadatel řádně zažádal, přijal veškeré pidminky k bytu. Následně mu byt, zřejmě byl přidělen. Pane Kouřimáku, asi omyl z Vaší strany. Je Vám odpuštěno

Odpovědět

—————

Datum: 09.07.2018

Vložil: Kejda

Titulek: Re: Re: či jsou byty kouřimské??

Tak my to zcela chapem a je to opravdu nespràvný. Tak ml.kluk a tak velký byt v tom je protekce........Jinak se rádi k Vám pripojime.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: Kouřimačka

Titulek: Re: psi

Slečno Cikánová s přítelem,nebylo by vhodnější venčit psa na jiném místě,než ho nechat volně lítat po Skále,bez náhubku a perlička je,že zůstanete sedět oba v autě a pes si dělá co chce?Vidím to každý den!Nevadí vám,že si tam chodí hrát děti!!!?Vystoupíte z auta a uklidíte po něm hovínka,to těžko,že,

Odpovědět

—————

Datum: 13.07.2018

Vložil: h...a

Titulek: Re: Re: psi

A já vidím každý den, jak je ve Skále nas..no od lidí (děti nevyjímaje) včetně hygienických potřeb.

Odpovědět

—————

Datum: 14.07.2018

Vložil: jj

Titulek: Re: Re: psi

To dělaj všude,jak to naně jde serou na vše

Odpovědět

—————

Datum: 14.07.2018

Vložil: Rodilá

Titulek: Re: Re: Re: psi

Hlavně dětičky chytrých zastupitelů.

Odpovědět

—————

Datum: 14.07.2018

Vložil: Rodič

Titulek: Re: Re: Re: Re: psi

Nezlobte se, ale ve Skále je opravdu "nasráno". To samé kolem potoka. Omlouvám se, ale slušněji to nazvat nejde. S našimi malými dětmi tam chodíme často a musíme dávat velký pozor, abychom si domů nepřinesli "dáreček". Vy to ale asi těžko chápete. Buď tam nechodíte, nebo máte psa a neuklízíte po něm také. Takovýchto pejskařů je, bohužel, v Kouřimi hodně. Co s nimi? Jak je může radnice donutit uklízet?

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2018

Vložil: t j s

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: psi

Ano romantické, psím exkrementům se vyhnu, ale jsou mi odporné lidské s notnou dávkou bílých papírů. Pes za svého pána nemůže. A po lidech to má uklízet kdo? Ale psí, na chodnících města, jsou jednoznačně ve vedení. No co, jestli se vám to nelíbí, tak choďte jinam nebo tam nechoďte vůbec! :) :) :) :)

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2018

Vložil: Maminka

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: psi

Ale vždyť je tam naučná stezka a pod vedením pí Moskalové výborné a bezpečné hřiště plné kopřiv a jiných nástrah nebezpečných pro děti. A hovna? To jste asi špatně viděla! My a naše děti souzníme s přírodou.

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2018

Vložil: Bimbo

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: psi

Vidím,že jste mnozí pobouření,jak se chovají na veřejném prostranství občané tohoto města a jejich miláčkové.
Jak lze posuzovat tentýž projev miláčků soudružky starostky,pokud se to samé stane přímo na radnici?
Jak známo soudružka Zuzanka ráda poučuje a napravuje,všechny a všechno.

Při jedné z této bohulibé akci,své miláčky feťáčky,popudila do té
míry,že reakcí na toto soudružské setkání bylo,odcizení několika láhví vína ,připravené do tomboly,na ples města.

Jako gesto vděčnosti za tyto dary,se vykadili

na schody.Reakce naší milé pí.Činákové byla,schody se umyjí a nové víno dodají sponzoři.

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2018

Vložil: lk

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: psi

A co skala

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2018

Vložil: Volička

Titulek: Re: Re: Re: Re: psi

Doufám, že jim ve zmanipulovaných volbách dáte hlas!?!

Odpovědět

—————

Datum: 04.07.2018

Vložil: Jeli.to

Titulek: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Vracím se k tématu Bašta.

Děkuji šikovným radním spolu ze starostkou, že nedokázali pro město získat v dražebním klání městský klenot ( za pár korun, kámoška ).
Mám za to , že z hlouposti a buranství tuto cennost přenechali kámošce, co to majetkově zcelila a nyní realizuje prodej.
Určitě se město nezajímá o odkup, že ?

Bodejť, vždyť ve vyasfaltované ulici Nová ( kámoška ) si město přebralo také jen silnici a krajíčky škarpy nechalo majiteli okolních pozemků ( kámoška ), tedy bez možnosti na tuto pohodlně navázat.

Ať radnice odevzdá své příjmy zpětně a koupí nám Baštu, kterou proČíhalo, či hůře ... Dražby z Nymburka jsou pro mne dosti netransparentní, nebylo ani na obecní vývěsce, byla osobní a ne elektronická a pod....mohl bych i pokračovat.

Tvrdím, že za ztrátu možnosti v rozumných částkách získat Baštu na zpět ( po hloupém starostovi, co jí pustil ) může jen a jen současná starostka a vedení města.
Opravdu chcete volit ty samé lidi ? Co když Vám prodají sámošku ( dům vedle přeci město nedávno prodalo a následně shánělo objekt pro doktory ) ? Co když prodají Vala, nebo Museum ? Co když se rozhodnou prodat Santiniho , když je teď hezky opravena. Pozor, nebyla by opravena dodnes, kdyby se nezvedla vlna nespokojenosti se stavem.

Za úspěchem starostky je rovněž i odchod zubařky a ať si říká kdo chce, co chce. Gynekolog, který k nám dojíždí dlouhodobě do sklepa asi taky nebude ten nejšťastnější.

Prostě paní Čiháková tu toho za 15 let chrápání zvorala už dost. Její bomba super hry tu během pár let zmákl převálcovat jeden místní , tak na co mít v čele někoho , kdo neumí hospodařit s majetkem, straní nezaslouženě svému okolí a v konečném důsledku nepomáhá ani těm potřebnějším. Proč mít paní co cenzuruje kde co až z toho má bezva ocenění, ostudu a my s ní ?

Napište mi zde jeden rozumný důvod, proč mít za starostu Čihákovou a nebo někoho z jejího okolí ?
Napište, probereme to pak u kašny, Strašíku, na koupališti, v ulici Nová ( to je ta echtGold ) a nebo na Salabce ?, na mostě - přes který prý smí kamiony protože je v dobrém stavu ( upozorňuji na jeho vážný stav, bezodkladnost opravy ). Můžeme to probrat klidně u nějakých radostí za které město prý nemůže - cihelna, chlapecká škola. Nebo třeba jen v super ultra parku vs zabordelený rybník u střediska - jaký kontrast s rekultivovaným rybníkem u Klášterky.
Napište mi, kde se za těch 15 let vybudoval pořádný kus asfaltu, všude je to samá záplata, nejlepší je to snad na Klášterku. Vsázím se, že vymoci opravu mostku v Molitorově se letos na Kraji nepovede.

Napište mi, kde vidíte v Kouřimi rozvoj, něco kde je vidět pořádný ajfr...( pozor, nebavím se o nutné správě, na kterou si každý z nás přispívá a ke ktré jsou zákonem povini). Kdo si myslíte, že může za rozvoj Kouřimi víc - tým radnice a nebo třeba jeden muzeální říďa :-) ?

Kdo se bohabojně zasazuje o možnost v Kouřimi produkovat asfalt a jakým způsobem bylo komunikováno ? Nic proti podnikání, jen si uceluji myšlenky.

Viděl někdy někdo čekatelskou listinu na městské byty ? Je nájemné tak vysoké, aby pomohlo dalšímu rozvoji bytového fondu ?

Kdo viděl třeba jen zakoupenou traktorem nesenou škarpovou sekačku v akci ?

Mám za to, že současná správa je sotva tak na úrovni , nucené správy dosazené státem.

Děkuji lidem, co se o město starají a bojí se o něj. Podle mne je proč. No a kdyby to nebylo z článku patrné, jak píše v nepochopení Jitka, jsem skutečně proti současnému vedení města. Myslím si že je tam polovina lidí špatně a druhá se té prvé bojí. Nechápu proč, že by nějaký komačistický duch z minula ?

Odpovědět

—————

Datum: 04.07.2018

Vložil: Odpor

Titulek: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Stav města Kouřim není výsledkem pouze nečinnosti Zuzany Cihakove, ale vzpomeňme i ostatní jako jsou znovu se do zastupitelstva derouci soudruh Kristan, soudruh Vendl, soudruh Borový kdyby tito pánové s titulem to mysleli s Kouřimi vážně tak ji hned po jejím prvním čtyřletém vládnutí kopli do její černé prdele.

Odpovědět

—————

Datum: 06.07.2018

Vložil: Volič

Titulek: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Pan Křišťan se do zastupitelstva nedere. Pokud jste si toho nevšiml, kandiduje na nezvolitelné pozici. Samozřejmě Vendl s Borovým je něco jiného, ti budou mít pozice jedniček na svých kandidátkách.

A ještě jeden rozdíl, pan Křišťan se vždy snažil Kouřimi a jejím obcanum pomáhat. To vy ale asi nepamatujete.

Odpovědět

—————

Datum: 06.07.2018

Vložil: Ing.Marie Dvořáková

Titulek: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Že stav města Kouřim není výsledkem pouze nečinnosti Zuzany Čihákové ? Kdo může takovou věc tvrdit, tak zcela záměrně zavírá oči nad dlouholetou skutečností! Kdo si v posledním desetiletí - a možná už i dříve - jen tak dovolil s jejími názory nesouhlasit, okamžitě to pocítil na vlastní kůži. Někteří její soukmenovci poměrně rychle pochopili, že není radno se jí protivit, a tak rychle převlékli pláště a začali zpívat stejnou písničku, jakou ona zanotovala. Jiní zase spoléhali na to, že je lepší držet ústa a využívat svého postavení aniž by se museli nějakými pseudoproblémy, či opravdovou problematikou města zabývat. A navíc se ani
neobtěžovali o nějakou konkrétní problematiku zajímat. Jednou měsíčně to zastupitelstvo vydrželi, případně se jednání ani nezúčastnili.
Poslední slovo přece měla vždycky starostka ! Jestli to bylo k věci, nebo mimo mísu, to nehrálo pražádnou roli.
Jak to bylo ve stávajícím funkčním období s jejími menšinovými oponenty všichni dobře víme. Nehorázný a vpravdě brutální nátlak nejen starostky, ale především pak dalších jejích vykutálených přisluhovačů donutilo tyto zastupitele už nevyhledávat nadále pravidelně měsíčně se opakující nadbytečné a na jejich osoby zaměřené urážky, pomluvy i zesměšňování, kterých se jim dostávalo víc jak dostatečnou měrou.
To, co ve svém příspěvku Bašta popisuje "jeli.to", je čistá faktologie. Ani jediná věta, ani jediné slovo tam není nepravdou.
Domníváte se, že takovou bídu by dokázal vytvořit někdo jen za jedno čtyřleté funkční období ?
Za tento pomník kouřimského úpadku je zodpovědná jen jedna osoba a tou je osoba paní Mgr. Zuzany Čihákové.

Jen doufám, že nové seskupení zde na tomto fóru již jmenované kandidátky do říjnových voleb bude mít příležitost seznámit nás kouřimské se svým volebním programem v co nejkratším čase (snad by se mohlo ucházet o publikaci svých cílů v KZ - pokud to ale paní starostka dovolí, že?) a taky doufám, že bude mít podporu nejen velkého množství kouřimských občanů, ale především hodně síly na to zvrátit a obrátit ten do pekel řítící se vlak záhuby do opačného směru.

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2018

Vložil: Jeli.to

Titulek: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Je to vlastně jako s tím pořekadlem o rybě.

Paní Dvořáková, myslím, že jsem na Vás trošku pozapomněl v textu výše. To,když jsem se tázal na zásluhovost radnice vs ......
Oceňuji, že jste jaká jste. Oceňuji, že vnímáte svou úlohu a i to, že se za každou cenu ( byla by zbytečně vysoká ) nikam kandidátsky nederete. Děkuji za Vaší bystrost.

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2018

Vložil: Johanna

Titulek: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Mojí podporu nové seskupení mít bude.

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2018

Vložil: Kouřimák

Titulek: Re: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Tomu nerozumím. Proč? Zuzaně, Komunistům, ani Borovým to nemá smysl házet. To by vše zůstalo při starém. Jediná šance na změnu je právě nové seskupení. Kandidátku mají dobře obsazenou. Počkám ještě na program, ale já jinou alternativu v Kouřimi nevidím. A ve srovnání s minulými volbami je to velký posun k lepšímu.

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2018

Vložil: Johanna

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Samozřejmě nové seskupení, tak to bylo myšleno: Rišlink, Dvořáková, Císařová. To je posun k lepšímu.

Odpovědět

—————

Datum: 08.07.2018

Vložil: Fanda

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Paní Dvořáková je férová a rozumná ženská. Fandím ji a doufám, že se nás tady najde více takových, kteří budou její kandidátku volit. Po 20 letech Zuzany vlády v Kouřimi je nejvyšší čas na změnu!

Odpovědět

—————

Datum: 08.07.2018

Vložil: Volič

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Myslím, že program vytáhnou po prázdninách. Dříve by to ani nemělo smysl - lidi myslí o prázdninách na jiné věci, než jsou volby, takže by to zapadlo, nebo by zapomněli. Navíc by Zuzana měla hodně času na reakci ve Zpravodaj, atd.. Ve městě se už o nich mluví a to je důležité.

Odpovědět

—————

Datum: 08.07.2018

Vložil: Hlídací psík

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Říká se, že to, co funguje by se nemělo měnit. Pojďme tedy změnit to, co nefunguje. Asi to bude chtít odvahu, ale volby jsou tajné, tak pojďme podpořit změnu k lepšímu. A tu vidím na kandidátce o které je tady řeč v čele s
Vendulou Dvořákovou. A jak už se tady psalo, bylo by fajn, kdyby se nám kouřimákům představili a to nejenom na volebním plakátku.

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2018

Vložil: xmen

Titulek: Re: Re: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Všímáte si, že když někdo zacílí a předloží konkrétní fakta jako jeli.to nebo paní Dvořáková, tak ty husy už ani nekejhají? Dřív to hned byla samá pomluva a najednou je ticho. Škoda, že toho nevyužívají ti noví. Na osvětu Kouřimáků už moc času nezbývá a ona má za těch pár let pořád dost těch, kteří jí musí být vděční.

Odpovědět

—————

Datum: 04.07.2018

Vložil: Johanna

Titulek: Re: Bašta - konec mudrování. Voliči dejte fant.

Pane Jeli-to, Vy píšete od srdce a je to krása to číst.
Když člověk odečte emoce, zůstane fakt, že je ve městě Kouřim toto "hospodaření" možné, že zdánlivě neexistuje kontrolní orgán, který by tomu udělal přítrž.

Odpovědět

—————


Přidat nový příspěvek